Прогулянка з новонародженим взимку: що повинна знати кожна мама

Прогулянка з новонародженим взимку: що повинна знати кожна мама

Зимові прогулянки з маленькою дитиною викликають чимало питань у молодих мам: яким має бути одяг для немовлят, яка температура є оптимальною та скільки часу можна проводити на свіжому повітрі.

Сьогодні ми розповімо вам про те, як організувати зимову прогулянку, щоб вона пішла на користь вашій малечі.

Прогулянка з новонародженим взимку

Скільки часу можна гуляти з новонародженим зимою

Ваше янголятко з’явилося на світ в холодну пору року і вас цікавить, як правильно влаштувати прогулянку взимку?

Влаштовуйтеся зручніше, зараз буде багато корисної інформації.

  1. По-перше, давайте домовимося: перш ніж виносити малечу на свіже повітря, має пройти близько двох тижнів від дати народження. За цей час імунітет маленького сонечка вже буде краще пристосований до змін.
  2. По-друге, не варто думати, що гуляти взимку небезпечно для здоров’я. Навпаки: на вулиці малеча отримує більше кисню, що надходить в кров, а морозне повітря позитивно впливатиме на розвиток дихальних шляхів вашої крихітки.

Звичайно, щоб прогулянки були корисними, варто дотримуватися наступних правил:

  • Тривалість першого візиту на вулицю — не більше півгодини. При цьому температура має бути не нижче -5°С. Якщо ж за вікном набагато холодніше, то ви можете влаштувати карапузові своєрідну прогулянку вдома, надівши на немовля теплий одяг та відкривши балконні двері або вікно.
  • В цілому, коли чадо підросте та трохи зміцніє, ви можете вибиратися на відпочинок, коли температура буде не холодніше -15°С.
  • Після кожної вилазки ви можете збільшувати тривалість перебування на морозному повітрі на 10-15 хвилин. В цілому максимальний час, який ви можете провести з малюком на вулиці в перші місяці життя, становить 1-1,5 години.
  • Ще один важливий момент стосується вологості повітря. Перенесіть відпочинок на вулиці на кращий час, якщо вологість за вікном становить понад 80%.

Як одягати новонародженого взимку на прогулянку

Ваш відпочинок на свіжому повітрі буде корисним не лише завдяки потрібній температурі та часу, а й за умови правильного вибору одягу для немовлят.

Мі підготували декілька важливих порад, які одягати малечу, коли за вікном — мороз:

  • Перш ніж одягати маленьке сонечко, спочатку одягніться самі. Таким чином маля не буде потерпати в надто спекотному одязі й швидко адаптується до умов на вулиці.
  • Не варто надягати весь гардероб одразу. Надто теплі та щільні речі можуть порушити терморегуляцію малюка.
  • Ваш зимовий гардероб має бути таким: його можна швидко одягнути та зняти, він має бути легким за вагою й не заважати малюку рухатися.
  • Крім того, дитячі речі мають бути вироблені з натуральних матеріалів, що сприятиме правильному теплообміну.

Знайти якісний та сучасний одяг для немовлят ви можете на сайті провідного українського виробника Вікторія Стиль. Тут є теплі комбінезони, які не бояться холодного повітря, м’які та зручні конверти, якісна натуральна білизна, боді, комплекти, шапочки та багато інших речей.

Вікторія Стиль — саме ті речі, про які мріє кожен малюк, що народився взимку!

Подписывайтесь на наш Telegram, чтобы быть в курсе важных новостей медицины

Читайте также

Оставить комментарий

Вы можете использовать HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.