Як підвищити врожайність? Мінеральні добрива

Як підвищити врожайність? Мінеральні добрива

Аграрний сектор промисловості постійно шукає нові, сучасні та ефективні способи підвищити свої прибутки, в тому числі і шляхом підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Що взагалі означає гарний врожай для аграріїв? Це, звичайно, економічна вигода, заробітна плата працівників, а також можливість вкладати більші кошти у майбутнє сільського господарства – новітню техніку, інноваційні засоби та препарати, що допомагають проводити високоякісну господарську діяльність, та у невідомі українському споживачу сорти овочів, фруктів.

Користь мінеральних добрив

Мінеральні добрива – це потужна зброя, яка допомагає фермерським господарствам та підприємствам отримати більш високі врожаї культур. Чому варто застосовувати добрива? Не потрібно забувати, що наша держава вважається аграрною, а це значить, що вітчизняні родючі ґрунти експлуатуються уже досить довгий час. Земля має властивість до виснаження, втрати поживних речовин та мікроелементів, а тому потребує постійного підживлення з боку аграріїв. Без внесення мінеральних добрив родючість ґрунту значно знижується, що знову ж таки, призводить до низької врожайності рослин.

Азот, фосфор, сірка, калій, кальцій, магній, залізо, молібден, марганець – це лише мала частина хімічних елементів, які є надзвичайно важливими для активного росту та нормального розвитку сільськогосподарських рослин. І всі ці елементи містяться у різноманітних мінеральних добривах. Без застосування цих засобів знижується рівень цукру у тканинах рослин, зменшується кількість крохмалів і білків, що призводить до втрати харчової цінності плодів та зерна. Також знижуються смакові властивості готового продукту, що не може не впивати на економічну сторону питання. Звичайно, що несмачні помідори, наприклад, моркву чи яблука купувати споживач не буде, а це принесе грошові втрати для аграрного бізнесу.

Окрім того, варто пам’ятати, що наш країна є активним експортером зерна, насіння, овочів та фруктів у різноманітні куточки світу – від Азії до Європи, і до Південної Америки. Наша продукція вважається високоякісною та конкурентоспроможною, і не останню роль у цьому відіграє застосування мінеральних добрив під час сходження культур та протягом усього вегетаційного періоду.

Ринок мінеральних добрив різноманітний та багатий. Ми звикли, що все найкраще – лише закордонне. Проте, рекомендуємо звернути увагу на вітчизняних виробників міндобрив, адже їхня продукція вирізняється високою якістю, ефективністю та нижчою вартістю в порівнянні із закордонними аналогами.

 

Иллюстрация к статье: Яндекс.Картинки
Подписывайтесь на наш Telegram, чтобы быть в курсе важных новостей медицины

Читайте также

Оставить комментарий

Вы можете использовать HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.